İstikbal Mobilya 2013 ürünleri

İstikbal Mobilya ile 2013 kampanyalı ürünler farklı tasarımlara büründü. Kullanıcıların en ihtiyaç duyduğu modellerde yatak odalarından, bebek odalarına, bazalardan, genç odalarına kadar bütün ürünler kampanya evresine katıldı. Birbirinden şık tasarımlarıyla İstikbal Mobilyalarında kullanıcılar memnun kalmaya devam ediyor.

Aralarında kanepelerin ve oturma takımlarının da bulunduğu kampanyalı ürünlerde kaçırılmayacak fırsatlar ayağınıza geliyor. Mobilya denilince ilk akla gelen İstikbal olması onun geçmişte vermiş olduğu özgüvene bağlıdır.

2012 2013 İstikbal Mobilya TV Koltukları Takımları İstikbal Mobilya  2013  ürünleri

Üretimdeki kalitesini, satış esnasında da koruyabilen İstikbal Mağazacılık’ta kazanan her iki taraf olmaktadır. Yeni nesil evlerde görmeye alışkın olduğumuz TV Üniteleri ise yine İstikbal mağazalarında 2013 sezonu kampanyalı ürünler arasında yer almaktadır. Compact Tv Ünitesi 1.059.60 TL fiyatıyla göz doldurmaktadır.

Dolgunluk hissi ile evinizde muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz. İstikbal Mobilyaları 2013’te de sizlerin yanında, en yeni tasarımlar ve şık görünümlü modeller mağazalarda sizleri beklemektedir.

0 Yorum : 08.23.12