İthal Tavan Kaplamaları

İthal tavan kaplamaları, ithal birçok üründe de olduğu gibi yüksek fiyatlara ve maliyetlere sahip ürünler. Fakat yapıya kazandırdıkları farklı dekorasyon ve üstün kaliteyle hala elit müşterilerinin, yapı firmalarının tercihleri arasındalar.

dis0069 İthal Tavan Kaplamaları

İthal duvarların ülkemizde kullanımı 2006 yılında NETEREN Dış. Tic. Ltd. ın getirdiği ürünlerle başladı. NETEREN fiyat listesi şuan direkt olarak netten yayınlanmasa da resmi sitesindeki iletişim bilgileriyle ulaşıldığında sağlıklı, güncel fiyatlar alınabiliyor.

İthal duvar ve tavan kaplamları çeşitlere ve modellere de sahip. Bu ithal kaplama resimlerinden bir kaç tane sitemizde ve nette bulabilirsiniz.

0 Yorum : 05.21.11

Spatula Fiyatlarİ – Fiyat Listesi

Macun Ispatulası

Plastik Saplı Ispatula – 5cm – 3,90 TL/ADET
Plastik Saplı Ispatula – 8cm – 4,35 TL/ADET
Plastik Saplı Ispatula – 10cm – 5,00 TL/ADET
Ahşap Saplı Ispatula – 6cm – 4,15 TL/ADET
Ahşap Saplı Ispatula – 12cm – 5,80 TL/ADET

Proaktif Ispatula

Plastik Saplı Proaktif Ispatula – 8cm – 5,20 TL/ADET

Macun Küreği

Plastik Saplı Macun Küreği – 16cm – 5,60 TL/ADET
Ahşap Saplı Macun Küreği – 16cm – 5,60 TL/ADET

Geniş Ispatula

Ahşap Geniş Ispatula – 17cm – 4,35 TL/ADET

Oto Ispatulası

Oto Ispatulası – 4′lü takım – 6,50 TL/ADET

Oto Macun Çeliği

Oto Macun Çeliği – 16 cm – 2,50 TL/ADET

KARAKAŞ YAPI MALZEMELERİ
Sipariş İçin;

Tel: 0 368 613 10 24
Fax: 0 368 613 10 70
Gsm: 0 505 400 16 03

0 Yorum : 05.18.11

Laminat Parke Fiyatları

Laminat Parkelerin güncel fiyat listesini (2008) arıyorsanız sizler için hazırladığım bu yazıya bi bakınız.

Sözü hiç uzatmadan direkt olarak laminat parke fiyatlarını veriyorum. Umarım işinize yarar. (Büyütmek için üzerini tıklayınız)

parkefiyatları Laminat Parke Fiyatları

Eğer daha fazla laminat parke modeli hakkında fiyat listesi isterseniz laminat ve parke üzerine uzmanlaşmış firmaların sitelerine de bir göz atınız.

0 Yorum : 05.16.11

Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları 2008

mutfak dolabi modelleri 01 Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları 2008
mutfak dolabi modelleri 02 Mutfak Dolabı Modelleri ve Fiyatları 2008
İç yapı ve dekorasyonla ilgili tanıtımlarımıza bu sefer Global Yapı‘nın Mutfak dolabı modelleriyle devam ediyoruz. Mutfak Dolabı Fiyat Listesi ni Global Yapı’ya ulaşarak temin edebilirsiniz.

0 Yorum : 05.13.11

Yurtbay seramik fiyat listesi

PEk çoğunuzun da fark edeceği üzere bu aralar kaplama üzerine hizmet veren firmalara ait fiyatları mercek altına almış bulunuyoruz. Kütahya seramikten sonra hizmet kalitesiyle dikkat çeken bir diğer firma da Yurtbay Seramik olarak karışımıza çıkıyor. Her ne kadar diğer kaplama firmaları kadar adını sık duymasak da aslında Yurtbay seramik ucuz diyebileceğimiz uygun fiyat aralıklarına sahip seramk modelleri ile dikkat çeken bir firma olarak karşımıza çıkıyor.

Havaların ısınmasıyla birlikte mekanlardaki tadilat ve yenileme çalışmalarının artması bu alanda (kaplama, döşeme) faaliyet gösteren pek çok şirketin de dikkatini çekmiş durumda. Bu nedenle artan rekabet fiyatları bir nebze olsun aşağa çekebiliyor. Aslında bu iş yoğunluğundan bu ürünlere ait uygulama maliyetlerinin artması (arttırılması desek daha doğru olur) tüketiciye pek de yansımıyor. Hatta kışa göre daha yüksek seramik uygulama fiyatlarına bile rastlamanız mümkün.

Kaplama alanı ülkemizde pek çoğumuzun bildiğinden çok daha gelişmiş bir durumda. Aslında bu yapı alanındaki pek çok kategori için geçerli. Bugün bir piyasa araştırması yaptığınızda irilli ufaklı pek çok seramik üreticisi ile karşılaşmanız mümkün. Biz de bunlara ait fiyat listelerini çok kapsamlı olmasa da derlemeye çalıştık. Fiyat listeleri kategorimiz altında güncel yurtbay seramik fiyat listesi başta olmak üzere pek çok kaplama firmasının da ürünlerine ait maliyet bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca seramik uygulama örneklerine ait resimlere de göz atmadan geçmeyin derim.

0 Yorum : 05.8.11

Sonraki Sayfa »