Baza Fiyatları

Son zamanlarda popülerliğini bir nebze yitiren bazalar hala uygun fiyatlarıyla dikkat çeken mobilya türlerinden. Özellikle öğrenci evlerinde sıklıkla görebildiğimiz bazalar pratik kullanımları ve fazla yer sıkıntısı yaratmama gibi artılara sahip.

Bakımda önce sizlerle paylaştığımız baza fiyatları kısa süre içinde çok büyük bir oranda değişmedi. Bazı mobilya firmalarının dolar nedeniyle artan fiyatları olmadı değil ama yine de bazalar diğer türlere nazaran daha uygun fiyatlarla dikkat çekiyor. Tabi ki bu uygun kelimesi biraz daha bazayı kullanım amacınıza bağlı. Yatak yerine tercih edildiğinde fiyatın oldukça uygun olduğunu söyleyebiliyoruz J.

Az önce de belirttiğimiz gibi daha önceleri sizlerle baza fiyatları konusunda yeterli diyebileceğimiz bir makale paylaşmıştık. O nedenle tekrar fiyat listesi yayınlayıp baza satan yerlerden bahsetmek biraz gereksiz geldi. Onun yerine daha farklı noktalara değinmek daha yerinde olacakmış gibi geliyor.

Eğer öğrenciyseniz ve maddi olarak yaşadığınız sıkıntının yanında bir de yer sıkıntısının varsa bazaların bu sıkıntıyı rahatlıkla çözebildiğini söyleyebilirim. Gerektiğinde yatmak için oldukça yeterli bir yer olduğunda öğrencilerin sıklıkla tercih ettikleri bir tür.
Son zamanlarda doların yükselmesiyle birlikte baza fiyatlarında da ciddi bir artış söz konusu oldu fakat bu sektördeki firmaların sayısının yüksek olması ve buna bağlı olarak yüksek olan rekabet yine kampanyalarla ve uygun ödeme koşullarıyla baza almayı düşünenlerin işini biraz da olsa rahatlattı. Eğer sizler de baza almayı düşünüyor ve bunun için uygun zamanı bekliyorsanız, doların düşüşünü takip etmektense mobilya firmaların kampanyalarını takip etmek ya da ikinci ele yönelmek daha mantıklı gibi duruyor.

Bahsettiğim konulara tekrar dönüş yapmak istemediğim için ucuz baza nerden alınır, kampanyada olan baza çeşitleri gibi konuları yinelemek istemiyorum.

İlerleyen günlerde de bu konuya değinmeye devam edeceğiz. Farklı firmalara ait farklı baza modellerine ait çeşitli resimlere değinirken ayrıca fiyat listelerine değinip kampanyada olan baza markalarına yer vermeye çalışacağız.

0 Yorum : 03.11.11

Yeni sezon istikbal baza

Kaliteli ürünleriyle dikkat çeken İstikbal markası, baza ürünleriyle karşınızda. Farklı modeller sunan İstikbal, deri ve kumaş seçenekleri sunuyor.

 Yeni sezon istikbal baza

Bazalarında rahatlığa da önem veren İstikbal, çift kişilik ve tek kişilik seçenekler sunuyor.

 Yeni sezon istikbal baza

Alternatif kumaş tasarımlarıyla beğeni topluyor.

0 Yorum : 05.23.10

Kilim Mobilya Sude lüx sandıklı Baza Fiyatı

 Kilim Mobilya Sude lüx sandıklı Baza Fiyatı
Kilim Mobilya Bzaları Peşin fiyatına 6 taksit ayrıca Axses kartı olanlara peşin fiyatına 12 taksitle satıyor.
Fiyatlar oldukça uygun.

Ödeme planı ise şöyle:

Sude Lüks Sandıklı Baza
Açıklama Peşin Fiyatına AXESS’e Özel Vade Farksız +6 Taksit
Peşin 6 taksit Toplam 12 taksit Toplam
90 X 190 259,00 TL 43,17 TL 259,00 TL 21,58 TL 259,00 TL
90 X 200 269,00 TL 44,83 TL 269,00 TL 22,42 TL 269,00 TL
100 X 200 279,00 TL 46,50 TL 279,00 TL 23,25 TL 279,00 TL
140 X 190 (Çift Parça) 449,00 TL 74,83 TL 449,00 TL 37,42 TL 449,00 TL
150 X 200(Çift Parça) 479,00 TL 79,83 TL 479,00 TL 39,92 TL 479,00 TL
160 X 200(Çift Parça) 499,00 TL 83,17 TL 499,00 TL 41,58 TL 499,00 TL

Not: Bu fiyatlar Aralık 2009 Tarihinde Kilim resmi sitesinden alınmıştır.
Kilim yeni fiyat ayarlaması yapabilir.
 Kilim Mobilya Sude lüx sandıklı Baza Fiyatı

0 Yorum : 02.4.10

İstikbal’den Moda Baza Takımı

İstikbal’den Moda Baza Takımı
Mobilya sektörünün öncüsü İstikbal, yeni tasarımı “Moda Baza Takımı”nı tüketicinin beğenisine sunuyor. Deri ve kumaş alternatifleri ile her türlü zevke hitap eden Moda Baza, şıklığı ve modernliği ile yatak odalarında fark yaratıyor…

Her dönem yeni tasarımları ve kaliteli ürünleri ile farklı zevklere hitap eden mobilya sektörünün öncüsü İstikbal Mobilya, yeni tasarımı “Moda Baza” ile yatak odalarına modern çizgileri taşıyor.

Şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada sunan Moda Baza Takımı, iki farklı seçenekten oluşuyor. Derinin vazgeçilmez şıklığını gözler önüne seren Moda, isteğe göre kumaş alternatifli olarak da tercih edilebiliyor. Çift kişilik ve tek kişilik olarak tasarlanan model, göz dolduran tasarımı ile her tür yatak odası modeline rahatlıkla uyum sağlayabiliyor.

Moda Baza Takımı’nın diğer baza serilerinden farklı olarak alt kısmında kullanılan etek uygulaması ise görünüme zerafet katıyor. Ayrıca üründe kullanılan şık ve gösterişli başlık ise yatak odalarında son moda yaklaşımı sergiliyor.

Ergonomik özellikleri ile de dikkat çeken takım, sandık olarak da kullanılabiliyor. Ayrıca üründe kullanılan ayak uygulaması ise baza altının kolay temizlenmesi açısından alternatif bir kullanım kolaylığı sağlıyor.

İstikbal kalitesi ve güvencesi ile yaşadığı mekanda modern yaklaşımlar sergilemek isteyenler için tasarlanan Moda Baza Takımı, Türkiye genelinde binin üzerindeki İstikbal bayinde tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

0 Yorum : 12.30.09

Salon için şık bir seçenek…

Salon için şık bir seçenek…
Ev yaşamına yönelik bir çok ürünü Bellona markasının çatısı altında birleştiren kuruluş, hemen her odada olduğu gibi salonlarda da iddialı yapısını devam ettiriyor. Bellona koleksiyonuna eklenen son model, Delfina majör takım adıyla vitrinlere taşındı.

Bellona’nın salonlardaki konforu ve işlevselliği üst düzeye çeken tasarımlarına bir yenisi daha eklendi. Natürel ahşap ile kumaşın birbiri ile uyumunu gözler önüne seren Delfina majör takım, geniş oturma alanı, uzun süreli kullanımlarda bile yüksek rahatlık çıtası ve modaya uygun çizgileri ile tüketicisinin beklentilerini yanıtlıyor.

Delfina majör takım, dinamizmi evlere taşımayı hedefleyen bir çizgide tasarlanmış. Sezon trendlerini ve renklerini, salona her zaman yakışan ahşap sıcaklığı ile harmanlayan çalışmada gonca kırmızı ve gonca krem gibi renk seçeneklerine yer verilmiş.

İki üçlü ve iki tekli koltuğu ile dar ya da geniş mekanlara göre kombine edilebilen Delfina, bu özelliği sayesinde oldukça geniş bir kesime seslenebiliyor. Koltukların kenarlarında bulunan natürel ahşap, estetik açıdan da etkileyici bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Takımda yer alan tekli ve üçlü koltuklar, aynı zamanda yatak ve baza işlevi de üstlenebiliyor. Üründe yer alan çiçek desenli kırlentler, salonun şıklığını tamamlayacak unsurlar arasında.

Kaynak: Homeshowroom.com.tr

0 Yorum : 12.27.09

Sonraki Sayfa »
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >